Будь як я: поради щодо підвищення продуктивності робочого дня від Ілона Маска

326
teslaspacex.trendolizer.com
Глава Tesla радить підлеглим не витрачати час на безглузде ділове спілкування і не боятися порушувати корпоративні правила

Американський винахідник Ілон Маск знається на продуктивному робочому дні, адже багато років успішно керує такими бізнесами, як SpaceX і Tesla. Хоча компанія заперечує наявність проблем з виробництвом електроседана Tesla Model 3, процес потрібно прискорити, а колектив – мотивувати. І Маск розіслав підлеглим листа з порадами щодо підвищення продуктивності робочого дня. Ось головні з них.

Успішний новатор: 6 правил життя Ілона Маска

1.

Ілон Маск радить завжди йти з бізнес-зустрічей і припиняти телефонну розмову, як тільки стане зрозуміло, що спілкування не приносить жодної користі співрозмовникам. Американський винахідник впевнений: «Грубо не втекти з непродуктивної зустрічі, а змусити когось сидіти й витрачати свій час даремно».

2.

Маск також закликає «завжди керуватися здоровим глуздом» у робочому процесі. Якщо очевидно, що в певній ситуації корпоративні правила абсолютно недоречні, треба зробити виняток і взагалі змінити правило.

3.

Цей принцип також стосується і його компанії Tesla: в своєму листі він закликав працівників не боятися обходити (в розумних межах) правила компанії, якщо це потрібно для ефективного виконання ними роботи.

Прийняття на роботу: як Ілон Маск перевіряє здібності майбутніх співробітників.

Шлях Ілона Маска: у чому секрет формули Tesla.

 

Джерело: Business Insider

Поділитися: