Британський стартап створив криптовалютну платіжну карту

133
telegraph.co.uk
Власники картки від London Block Exchange зможуть також переводити біткойни в банкоматах

У вівторок, 14 листопада, британська компанія London Block Exchange (LBX) презентувала платіжну картку Dragoncard, яка дозволить жителям Великобританії розраховуватися за товари та послуги криптовалютою.

Карта платіжної системи Visa буде прив’язана до спеціального мобільного додатку, де клієнти LBX зможуть купувати і зберігати токени.

При проведенні транзакцій криптовалюта на Dragoncard автоматично конвертуватиметься в фунти стерлінгів.

Крім знаменитих біткойнов, власники картки від LBX зможуть оплачувати товари і послуги такими криптовалютами, як ethereum, ripple, litecoin і monero. У майбутньому стартап планує поєднати свою платіжну картку також з іншими криптовалютами.

Влада Китаю проти ризиків криптовалюти. Дві біткойн-платформи закриваються

Dragoncard дає змогу також знімати токени в банкоматах. При цьому компанія Wavecrest, постачальник криптовалютної картки від LBX, стягуватиме «невелику» комісію з кожної такої операції.

Оформлення Dragoncard обійдеться клієнтам LBX в £20 ($26,3). Крім цього, стартап стягуватиме 0,5% комісії зі всіх криптовалютних операцій у його додатку.

Варто зазначити, що головою правління LBX був призначений інвестиційний банкір Адам Брайант, який 20 років пропрацював у двох найбільших швейцарських фінансових корпораціях – Credit Suisse і UBS.

Компанія, яка була зареєстрована два місяці тому, вже отримала від неназваного консорціуму приватних інвесторів £2 млн ($2,6 млн).

Як ми писали раніше, Віталік Бутерін, творець платформи ethereum для технології токенів, впевнений, що через пару років криптовалюти зрівняються з платіжними системами типу Visa.

Водночас екс-директор з виробництва стартапу Ethereum Switzerland Джозеф Любін, який обіймав цю посаду в період розробки криптовалюти ефір (ethereum), оцінює подорожчання токенів як «позитивний різновид бульбашки».

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: