Британський офшор почав продавати елітні квартири в Дубаї за біткойни

130
Shutterstock
Група компаній Knox, девелопер з острова Мен, оголосила, що нерухомість в новому житлово-торговому комплексі в еміраті Дубай, загальною вартістю в £250 млн ($325 млн), можна буде придбати за біткойни

Судячи з усього, це перший великий девелоперський проект, інвестором якого можна стати за криптовалюту. Загальна площа комплексу Aston Plaza & Residences, що складається з двох житлових веж та торгівельного центру, складе 2,2 млн. кв. футів (22,3 га).
Проект у Дубаї – великий крок на шляху біткойнов до мейнстріму, тим більше що минулої п’ятниці курс біткойну зріс до рекордного показника в $ 4870 – на 400% з початку року.
Девелопер планує завершити проект до кінця 2019 року.
«Для адептів ринку криптовалюти відкривається прекрасна можливість посилити свої попередні прибутки та фактично перевести їх в нерухомі активи, будівництво яких ведемо ми», – прокоментував Reuters Дуг Барруман, генеральний директор Knox.
Шотландець за походженням, Барроуман засновав Knox в 2008 році як компанію з управління приватним капіталом та нерухомістю. За його словами, компанія управляє активами на £1,5 млрд.
Проект в Дубах – це партнерство з баронесою Мішель Моне, членом Палати лордів та засновницею Ultimo, виробника жіночої білизни. Інтер’єрна компанія, що належить їй, займатиметься інтер’єрами квартир у новому комплексі.
Транзакцїї проходитимуть через платформу біткойн-платежів BitPay. Саме вона вже проводить платежі для Microsoft та Virgin Galactic, космічної компанії Ричарда Бренсона.
Глава Knox відзначив, що інвестори ринку криптовалют потребують диверсифікації активів, про що свідчить також зростання популярності ICO – так по аналогії з IPO називають збір інвестицій для технологічних проектів через токени.
Ціна на апартаменти-студіо в новому проекті стартує з 33 біткойнів, 2-кімнатні квартири коштують близько 54 біткойни ($ 250 тис.), 3-кімнатні – 80 биткойнів ($ 380 тис.). Дизайн інтер’єру та меблів для квартир також можна оплатити криптовалютою. Додамо, що 480 з 1133 квартир було куплено за традиційні валюти.

 

Источник: Reuters
Поділитися: