Британська візажістка почала продавати косметику в Spotify

125
trbimg.com
Помади і тіні вперше продаються через музичний сервіс

Відома британська візажістка Пет Макграт у понеділок, 13 листопада, почала продавати свою нову колекцію косметики через музичний сервіс Spotify. Помади, тіні і олівці для манікюру можна придбати лише на Spotify-сторінці підліткової поп-зірки зі США Меггі Ліндеманн.

19-річна співачка любить яскравий макіяж: густі брови, нарощені вії, стрілки на очах – і активно спілкується із шанувальниками в соцмережах. У її Instagram 2,4 млн фоловерів.

Макграт пояснює вибір майданчика для продажу косметики не лише любов’ю до музики, а й тим, що всі модниці зараз «сидять» на Spotify. «Я завжди знала, що слід шукати нові ринки збуту», – розповіла дизайнер журналісту The New York Times.

Візажістка познайомилася з творчістю Ліндеманн, побачивши її кліп в Instagram. «Вона нагадала мені кінодіву з італійських фільмів 1960-х», – зазначила Пет. До того ж працювати з дівчатами не зі світу моди цікавіше, ніж із професійними моделями, стверджує вона.

Косметика продається на Spotify вперше. За словами Джордана Гремлі, що керує на сайті відділом зі зв’язків музикантів із шанувальниками, завдяки співпраці з дизайнером Ліндеманн зможе «встановити більш тісні відносини» з фанатами.

Нагадаємо, що каліфорнійський стартап випустив «жіночну» смарт-колонку з цінником в $2000.

 

Джерело: NY Times
Поділитися: