Брати Вінклвосс зареєстрували криптовалюту, прив’язану до долара

322
www.reuters.com
Фінансовий департамент Нью-Йорка вперше схвалив дві криптовалюти – Gemini Dollar і Paxos Standart

Фінансовий департамент Нью-Йорка зареєстрував одразу дві нові криптовалюти, котирування яких прив’язані до курсу долара, а отже, відносно стабільні. Це Gemini Dollar від біткойнових близнюків-мільярдерів братів Вінклвосс та Paxos Standart від фінансової компанії Paxos Trust Company.

Криптовалюта Кемерона і Тайлера Вінклвоссів прив’язана до долара за курсом 1:1, користувачі можуть відправляти і отримувати її в блокчейні ефіру.

Вичерпно: 7 речей, які потрібно знати про криптобіржах

Нагадаємо, творець ефіру (Etherium) Виталік Бутерін спочатку просуває ідею використання технології блокчейн для платіжних систем.

Компанія Paxos також прив’язала свою крипту до долара за курсом 1:1.

«Рішення департаменту продемонструвало, що компанії здатні розробити жорсткі стандарти відповідно до нормативної бази держави, які гарантують надійність регульованого суб’єкта і захищають споживача», – цитує Reuters главу фінансового департаменту Нью-Йорка Марію Вуллі.

Уже в понеділок, 10 вересня, нові криптовалюти з’явилися на біржових торгах.

криптовалюта
www.reuters.com

Reuters наголошує, що жорстка прив’язка курсу нових токенів до такого стабільного активу, як долар, дає змогу подолати головний недолік всіх популярних криптовалют – занадто нестійкий курс, коли покупець у разі виведення токена ризикує втратити в ціні від коливань.

«Чотири роки тому ми створили свою компанію Gemini з простою місією: побудувати міст до майбутнього грошей. Перший крок – забезпечити безпеку і легкість процесу покупки, продажу та зберігання криптовалюти», – дещо пафосно коментують подію близнюки Вінклвосс у себе в блозі.

Курс біткойна на тлі новини про перші «легальні» токени трохи виріс до $6,3 тис. В останні місяці головна криптовалюта лише втрачала вартість.

Безстрашні: третина багатіїв хочуть інвестувати в криптовалюту.

Поділитися: