Booking за рік на 53% збільшив кількість пропозицій з оренди апартаментів

144
www.cnbc.com
Airbnb не є конкурентною загрозою для сервісу, впевнений глава компанії Гленн Фогель

Американський сервіс для бронювання готелів Booking.com розширює асортимент альтернативного житла. У 2017 році платформа збільшила кількість пропозицій щодо броні апартаментів та іншого неготельного житла на 53% – до 1,2 млн одиниць.

Однак до масштабів Airbnb, найбільшого в світі ресурсу для короткочасної здавання й оренди житла, йому наразі далеко. Конкурентний сервіс пропонує користувачам винайняти близько 4,3 млн апартаментів і планує збільшити частку пропозицій щодо броні готелів.

Аirbnb: як витратити 10 років на ідею з надувними ліжками

Водночас апетити Airbnb, що постійно зростають, не становлять загрози для фінансового благополуччя Booking, вважає глава компанії Гленн Фогель.

«Ми вже тривалий час маємо справу з найрізноманітнішою конкуренцією», – зазначив Фогель.

Проте зараз Booking вкладає всі ресурси в зростаючий ринок оренди альтернативного житла. Компанія активно інвестує в телерекламу, яка, на думку сервісу, має більше перспектив порівняно з онлайн-рекламою.

Такі витрати їй по кишені: за четвертий квартал виручка Booking сягнув $2,8 млрд, перевищивши прогноз в $2,7 млрд. Курс акцій компанії зріс на 7% – до $2,03 тис., як і загальна вартість бронювань – з торішніх $15,1 млрд до $18 млрд.

Нагадаємо, що Airbnb перегляне умови співпраці з користувачами-орендодавцями.

У 2018 Airbnb впорається із пошуком інвестицій без виходу на біржу.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: