BMW визнали найбільш екологічним автогігантом на планеті

199
cdn.importantmedia.org
Найменш підготовленим до посилення екологічних стандартів виявився Subaru

Німецьку компанію BMW визнали найкращою за рівнем екологічності виробництва серед 16 найбільших у світі автовиробників.

Відповідний рейтинг склала міжнародна громадська організація CDP, що аналізує вплив найбільших корпорацій на навколишнє середовище.

Зокрема, CDP оцінила автовиробників за трьома ключовими критеріями: дотримання екологічних стандартів, стратегії використання безпілотних технологій і альтернативних джерел енергії, корпоративна політика зниження викидів вуглекислого газу.

CDP склала рейтинг на основі даних, які їй надали самі автовиробники. Водночас південнокорейська Kia і китайські Great Wall і Geely не відповіли на запит організації, тому не були включені до списку.

У результаті трійку найбільш екологічних автогігантів доповнили Daimler з Німеччини і Toyota з Японії.

«Зелені» неформали: хто стояв біля витоків екологічного бізнесу

За оцінками CDP, до 2025 року витрати виробників автомобілів із традиційними двигунами на дотримання екологічних норм зростуть утричі – до $2,2 тис. за кожну машину.

Більше того, вже сьогодні половина компаній, що потрапили до рейтингу, не відповідають новим екологічним правилам Євросоюзу, які наберуть чинності в 2021 році. Так, зараз головним претендентом на штраф від Брюсселя в розмірі $1,1 млрд є італійсько-американський автоконцерн Fiat Chrysler Automobiles.

Крім FCA, найменш підготовленими до посилення екологічних стандартів і переходу на «зелені» авто виявилися японські компанії Suzuki і Subaru (остання й замкнула список).

З повним рейтингом автовиробників від CDP можна ознайомитися тут.

Як ми писали раніше, до 2025 року Volkswagen планує налагодити в Китаї випуск 40 моделей електромобілів.

BMW у 2017 році вже продав 100 тис. електромобілів.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: