Bloomberg: держфонд Саудівської Аравії може викупити акції Tesla

228
www.bloomberg.com
Ілон Маск хоче залучити інвестиції від групи інвесторів, а не двох-трьох конгломератів

Державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії (PIF), імовірно, і є той таємничий інвестор, готовий вкластися у викуп акцій Tesla, про який минулого тижня заявив Ілон Маск. Про це повідомив Bloomberg з посиланням на анонімні джерела.

Інвестфонд публічно оголосив минулого вівторка, що раніше викупив близько 5% акцій компанії – еквівалент $1,9-3,2 млрд. При цьому про розширення частки в акціях саудівський державний фонд не згадував.

Сам собі інвестор: Ілон Маск вклав $25 млн в акції Tesla

Сам Ілон Маск сподівається залучити фінансування від цілої групи інвесторів, а не двох-трьох компаній, стверджують анонімні джерела Bloomberg.

Глава Tesla все ще шукає інвесторів, у тому числі серед компаній, що управляють активами. Японський інвестиційний конгломерат SoftBank до їх числа не входить. При цьому PIF є одним з істотних джерел фінансування інвестиційного фонду SoftBank.

Нагадаємо, що у вівторок, 7 серпня, Маск написав у своєму Twitter про намір викупити всі акції Tesla за ціною $420 за штуку, зробивши компанію приватною. Він також заявив, що вже знайшов фінансування угоди, але так і не назвав імена інвесторів.

Рада директорів Tesla, як виявилося, не в курсі, звідки у Маска такі гроші, адже досі не отримала від нього докладного фінансового звіту про потенційну угоду.

Тепер ситуацією зацікавилася Комісія з цінних паперів і бірж США, яка почала розслідування заяви Маска. Якщо слова про наявність фінансування не підтвердяться, йому загрожує кримінальне переслідування.

Поділитися: