Bloomberg: Apple випустить бюджетний MacBook і новий Mac mini до кінця року

718
www.bloomberg.com
Новий ноутбук отримав 13-дюймовий дисплей Retina, а десктоп – покращені процесор і жорсткий диск

Американська технологічна корпорація Apple випустить бюджетну модель ноутбука MacBook і професійну модель десктопа Mac mini до кінця року, повідомив Bloomberg з посиланням на анонімні джерела.

Новий MacBook зовні нагадує MacBook Air, але з більш тонкою рамкою навколо 13-дюймового дисплея з високою роздільною здатністю Retina.

Нинішній MacBook Air за $1 тис. – єдиний без Retina. Майбутня новинка орієнтована на бюджетних споживачів, включаючи школи.

Apple досягнув капіталізації в $1 трлн

Уперше за чотири роки Apple оновить настільний Mac mini. Улюблена багатьма «коробочка» отримає збільшений жорсткий диск і потужніший процесор. Модель призначена для професійних користувачів, тому й ціна на неї буде вищою за нинішні $500.

Як завжди, прем’єра новинок планується ранньої осені, разом із презентацією нових смартфонів, серед яких – три моделі iPhone з OLED-дисплеями, «розумного» годинника Apple Watch із ширшим екраном і нових iPad Pros.

Apple також готовий задовольнити вимоги користувачів і випустити більш потужну модель iMac Pro і нову модель MacBook Pro з оновленою клавіатурою і вищою продуктивністю процесора.

У планах компанії випустити нову версію macOS – Mojave – із функціями сортування файлів і запуску додатків iPad на кшталт Apple News.

Поділитися: