Блокбастер року: Fox запропонували $65 млрд за відмову від злиття з Disney

158
cinemags.id
Корпорація Comcast готова за будь-яку ціну не дати Росомасі возз'єднатися з Дедпулом

Американська мас-медіа корпорація Comcast запропонувала $65 млрд медіахолдингу Twenty-First Century Fox за відмову від угоди з кінокомпанією Walt Disney. Компанія зробила пропозицію на 20% дорожче, ніж творець Міккі-Мауса, повідомляє Reuters.

Comcast запропонував $35 за акцію Fox, а також компенсацію в розмірі $2,5 млрд, якщо їм не вдасться довести угоду до логічного кінця. Медіа-компанія також готова виплатити Disney неустойку за зрив угоди в розмірі $1,5 млрд, якщо Fox таки відмовиться приєднатися до творця «Месників», «Зоряних воєн» і «Піратів Карибського моря».

Історія іграшок і грошиків: «Планета Pixar» Лоуренса Леві

«Я не думаю, що хтось матиме значну перевагу над іншим», – зазначив колишній адвокат міністерства юстиції США Кетан Джавера. На його думку, і в Disney, і в Comcast однаково сильна мотивацію виграти угоду.

Глава Comcast Брайан Робертс абсолютно впевнений, що американські регулятори схвалять його прагнення придбати більшу частину акцій Fox після того, як телеком-гіганту AT&T дозволили поглинути медіагрупу Time Warner за $85 млрд.

Twenty-First Century Fox
www.reuters.com

Робертс також заявив, що їхні умови угоди не поступаються пропозиції Disney, але в разі чого він готовий боротися за Fox у суді, якщо міністерство юстиції США вирішить заблокувати угоду.

Рада директорів Fox поки що не вирішила, кому з кандидатів надати перевагу. Голосування акціонерів за пропозицією Disney призначено на 10 липня, але не виключене перенесення зустрічі, сказано в заяві Fox.

Однак якщо Fox погодиться на злиття з Comcast, у кіноімперії Disney залишиться ще п’ять днів, щоб завдати удару у відповідь, зазначає Reuters.

Нагадаємо, що Walt Disney Company запустить власний стримінговий сервіс.

Поділитися: