Бізнес-івенти травня: 7 подій, які варто відвідати

3698
panoramic.it
K.Fund Media зібрав найкращі лекції для підприємців, що відбудуться в Києві в останній місяць весни

Менеджмент. Майстерність, засоби та інструменти


Коли: 4 травня, 19:00 – 21:00

Де: Київська школа економіки (вул. Дмитрівська, 92-94)

Вартість: участь безкоштовна за умови реєстрації


Воркшоп розрахований на керівників, власників малого та середнього бізнесу. Його проведе консультант з розвитку організацій, психолог Ігор Познахоренко. На зустрічі він розповість, як розуміти природу керування, згуртовувати людей навколо спільних ідей задля досягнення цілей, навчить вирішувати проблеми, що виникають в процесі керування, та поділиться новими інструментами управлінського арсеналу.


Епоха digital: бар’єри та можливості в бізнесі


Коли: 17 травня, 19:00 – 20:30

Де: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул. Волоська 8/5, корпус 4)

Вартість: 500 грн


Лекція для маркетинг-директорів та маркетологів. Її проведе керівний партер digital агенції Aimbulance Віктор Дубровін. Він розповість, як digital впливає на світ, споживача та його поведінку, які стратегічні виклики та загрози digital висуває перед бізнесом, що слід брати до уваги, аби бізнес залишався стабільним та системно розвивався.


Girl-to-Girl Business. Правила життя Лєри Бородіної


Коли: 20 травня, 11:00 – 17:00

Де: Fedoriv Hub (вул. Велика Васильківська, 5)

Вартість: від 2800 грн


Івент для людей, які хочуть піти в бізнес, але не наважуються зробити перший крок. Засновниця сервісу оренди суконь Oh My Look! та співзасновниця мережі бьюті-барів G.Bar Лєра Бородіна розповість, як стала успішною підприємницею та поділиться особистими лайфхаками. В програмі заходу – основні етапи розвитку бізнесу, поради, як зібрати кращу команду, та коли потрібно масштабувати проект.


Менеджер з інновацій, або як управляти змінами у бізнесі


Коли: 19 травня, 12:00 – 17:00

Де: креативний простір «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3)

Вартість: від 900 грн


Інтенсив буде корисним для власників бізнесу, директорів і топ-менеджерів, керівників проектів та підрозділів, менеджерів з інновацій та розвитку бізнесу. Спікер – Костянтин Коптелов, засновник консалтингововї компанії Sverh, TEDx спікер, ментор бізнес-інкубаторів RadarTech та LeaderShip. Він поділиться алгоритмами впровадження інновацій в компанії, розповість, як підготувати колектив до змін та як одразу зрозуміти, хто з підлеглих гальмуватиме процес.


Як перемогти в конкуренції за допомогою штучного інтелекту


Коли: 23 травня, 19:00 – 20:30

Де: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул. Волоська 8/5, корпус 4)

Вартість: 500 грн


Лекція розрахована на топ-менеджерів та управлінців. Два роки тому про штучний інтелект говорили, як про майбутнє. Зараз існує мінімум 10 українських компаній, де штучний інтелект на основі бізнес-даних використовується в HR, маркетингу, управлінні складами, мерчандайзингу в промислових масштабах. Керівник стратегічного маркетингу компанії SMART business Андрій Бурлуцький на івенті детальніше розповість, як працює штучний інтелект і що потрібно почати робити вже зараз, щоб бути успішним в бізнесі.


Lean: ефективність розробки, виробництва, продажів


Коли: 24 травня, 9:00 – 19:00

Де: Hilton Kyiv (бульвар Тараса Шевченка, 30)

Вартість: 3500 грн


Під час конференції обговорять, як комплексно підходити до вирішення проблем на підприємстві, як покращення процесів на виробництві залежить від ефективності інших етапів життєвого циклу продукту, що стоять вище чи нижче в потоці надання цінності, потенціал «невиробничого lean» та останні тенденції lean у виробництві та наданні послуг в Україні та світі. Серед спікерів – член правління Lean Institute Turkey Хакан Акгул, професор Міланської політехніки Моніка Россі, аgile практик, тренер та коуч з Лондону Андреа Дарабос та інші.


Бізнес-етикет. Сучасні манери


Коли: 26 травня, 11:00 – 15:00

Де: Etiqkate studio (провулок Бутишів, 23)

Вартість: 1350 грн


Семінар буде корисним співробітникам компаній, менеджерам, які працюють з клієнтами високого статусу. Захід проведе Катерина Лисенко – засновниця студії етикету EtiqKate studio, випускниця Швейцарської школи міжнародного етикету Institut Villa Pierrefeu. Вона розповість, як взаємодіяти з людьми різних статусів, які помилки зазвичай роблять бізнесмени за столом, правила small talk: якими фразами краще починати розмову та які не можна говорити взагалі, та інше.

Поділитися: