«Біофарма» запустить у Білій Церкві завод із виділення плазми крові

186
csrjournal.com
Будівництво підприємства плазми коштувало компанії $35 млн

Українська фармацевтична компанія «Біофарма» планує в 2018 році запустити перший у країні завод із фракціонування плазми донорської крові (виділення білків). Фракціонатор стане частиною її промислового комплексу в Білій Церкві (Київська область).

«Уже в грудні ми отримаємо сепаратори німецької компанії GEA Westfalia, в лютому – біореактори італійської компанії Olsen, хроматографічні комплекси і ультрафільтраційні установки від General Electric, лінію розливу компанії Marchesini, а в липні відкриваємо найсучасніший завод», – написав на своїй сторінці у Facebook президент «Біофарми» Костянтин Єфименко у четвер, 14 грудня.

За його словами, компанія вклала в будівництво «унікального для Східної Європи та пострадянського простору» фракціонатора $35 млн.

Ознайомтеся: винаходи найзнаменитіших молодих учених-медиків

Завод у Білій Церкві зможе переробляти до 500 тонн плазми на рік. «У нас є амбіція увійти до сімки найбільших світових виробників плазми», – повідомив Єфименко.

«Біофарма» – найбільший український виробник ліків із крові. Препаратами на основі білків плазми лікують численні захворювання кровоносної системи.

У Канаді штучний інтелект залучать до вирощування стовбурових клітин.

 

Джерела: Interfax, Facebook
Поділитися: