Безос відправлятиме туристів у космос за $200-$300 тис.

367
www.reuters.com
Компанія Blue Origin почне продавати квитки на космічні польоти наступного року

Американська космічна компанія Blue Origin, що належить очільнику Amazon Джефу Безосу, продаватиме квитки на перші туристичні польоти в космос вартістю $200-$300 тис. з людини, повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела.

Раніше топ-менеджери Blue Origin заявляли, що найближчим часом компанія проведе тестові польоти з людьми, а 2019-го року відкриє продаж квитків.

Галактичний бізнес: як Ілон Маск та інші підкорюють космос

Компанія Джефа Безоса вже здійснила вісім тестових польотів, два з яких – із манекеном на борту.

Blue Origin відправлятиме туристів у космос в 6-місній пасажирській капсулі New Shepard із шістьма великими оглядовими вікнами (котрі втричі вищі за ті що у літаку Boeing 747).

6-місній пасажирській капсулі New Shepard
www.reuters.com

Капсула підійматиметься на висоту понад 100 км, дозволяючи пасажирам кілька хвилин провести у стані невагомості, а також добре розглянути поверхню нашої планети. Потім New Shepard випустить парашути й під тиском повернеться на землю.

Перед тим, як здійснити тестові польоти з людьми, Blue Origin має випробувати систему роботи аварійної капсули на випадок вибуху ракет-носіїв.

На ринку космічного туризму в компанії Джефа Безоса два основних конкуренти – SpaceX Ілона Маска та Virgin Galactic Річарда Бренсона. Остання вже оголосила про продаж 650 квитків по $250 тис., але дати першого польоту не назвала.

Як ми повідомляли, космічна компанія Джефа Безоса відновила випробування туристичних ракет.

Японський космічний стартап продаватиме рекламу на Місяці.

Поділитися: