Батькова дочка: семирічна дівчинка написала комп’ютерну гру для Steam

406
www.kotaku.com.au
Гравці Answer The Question мають дати правильні відповіді на математичні запитання, щоб заробити бали

Семирічна школярка Пенні Макдональд написала комп’ютерну гру Answer The Question, яка вже є на платформі-магазині комп’ютерних ігор Steam, повідомив Kotaku.

Робота мрії: як це – бути професійним геймером

Маленька Пенні майже з дитинства грала в комп’ютерні ігри. Не дивно: її батько Ленс Макдональд – розробник ігор.

Нещодавно вона вирішила написати свою гру. Немає нічого неможливого: батько посадив дочку за старий комп’ютер із Windows 98 і видав книгу про мову програмування QBasic (яка з’явилася за часів Windows 95 і PS DOS).

Історію створення гри можна відстежити за Twitter Ленса.

Приблизно за тиждень Пенні освоїла деякі уроки з книжки і більше того, написала власну гру Answer The Question. Гравцям необхідно правильно відповісти на математичні питання, щоб заробити бали.

«Я хотіла зробити екшн-гру, але виявилася не готовою, тому поки написала іншу», – зізнається семирічка.

Answer The Question
www.kotaku.com.au

Пенні попросила батька викласти її творіння в глобальному магазині комп’ютерних ігор Steam. Для цього він оптимізував гру зі старого Windows 98 для більш сучасних комп’ютерів.

Спочатку Steam відхилив гру дівчинки через невідповідний логотип – і Пенні зробила новий після школи. Через добу гра з’явилася на платформі.

Гра вже отримала близько сотні позитивних відгуків, але семирічна школярка не планує зупинятися на досягнутому. Пенні хоче навчитися створювати екшн-ігри, але поки що потренується на більш простих текстових, без складної комп’ютерної графіки.

Розчулься: американська першокласниця виграла конкурс дудлів від Google.

В Україні 10 талановитих школярів пройшли до фіналу конкурсу STEAM-House.

Поділитися: