Барбі-інженер навчить дітей програмування

767
Діти можуть освоїти базові принципи програмування на платформі Tynker

Легендарна лялька Барбі додала ще одну професію і образ до свого арсеналу, який поповнюється ось уже 60 років.

Американський виробник іграшок Mattel випустив ляльку в образі інженера-програміста, яка навчає дітей основ IT, повідомляє New York Post.

Абітурієнтам на замітку: топ-10 кращих IT-вишів світу

Зовнішній вигляд Барбі цілковито відповідає образу типового ґіка-програміста: потерті джинси й куртка, футболка з написом «Ці плями з минулого року». А захисні окуляри й зібране в зачіску довге волосся стануть чудовою мотивацією для дітей стежити за зовнішнім виглядом під час роботи.

Барбі-програміст навчає дітей основ IT на онлайн-платформі для вивчення принципів програмування – Tynker. Діти вчаться будувати алгоритми за допомогою блоків команд, управляти роботами й розв’язувати логічні завдання через спеціальний додаток для смартфонів. Шість безкоштовних уроків уже йдуть у комплекті.

tynker - сайт с Barbie™ You Can Be Anything™
www.tynker.com

У Mattel впевнені: новий образ мотивуватиме дівчаток віком від семи років вивчати основи кодування. На думку Tynker, Барбі – це ідеальний партнер, яка допоможе ознайомитися з програмуванням «великій кількості дітей у захопливій розважальній формі», зазначила співзасновник Tynker Крішна ведати.

Lego випустить перший конструктор з екологічно чистого пластику і разом з Tencent створюватиме відеоігри для китайських дітей.

Поділитися: