Австрієць винайшов терапію від смартфономаніі

110
static1.businessinsider.com
Дизайнер запропонував людям, що залежні від гаджетів, замінити їх на «псевдофони» з пластиковими та мармуровими намистинами

Дизайнер з Австрії Клеменс Шілінгер винайшов терапевтичну заміну смартфонів для людей, які не можуть ні на хвилину розлучитися зі своїми дівайсами. Це пластикові пластини у формі гаджета з рядами мармурових намистин, що імітують відчуття прокручування, масштабування та натискання на реальних гаджетах.

Шіллінгер впевнений, що спілкування з терапевтичним «приладом» допоможе оточуючим подолати надмірну залежність від смартфонів.

Він розробив цілу серію з п’яти «смартфонозамінювачів», які відрізняються розташуванням намистин. Об’єднує їх одне: з цього гаджету ви не зможете зателефонувати або зайти на свою сторінку в соцмережі, підключитися до WiFi або занирнути в мобільну іграшку. Зате його можна нескінченно крутити в руках і гладити ряд мармурових намистин вправо, вліво, робити «подвійні тапи» або «гортати сторінки».

Психолог Адам Алтер запропонував свій метод позбавлення від гаджетоманії

Клеменс Шіллінгер задумав «зробити пристрій, який можна крутити в руках та отримувати почуття задоволення, але з яким не загубишся в інтернеті». «Це допоможе при синдромі відміни, коли ви вирішите частіше розлучатися із смартфоном», – пояснює він.

Поки Шіллінгер займається поліпшенням цих своєрідних чоток епохи смартфонів, але незабаром має намір запустити в серійне виробництво на продаж.

 

Джерело: Businessinsider
Поділитися: