AT&T і Time Warner відклали злиття через антимонопольний позов

156
fortunedotcom.files.wordpress.com
В американському Мін'юсті побоюються появи на медіаринку занадто великого гравця

Найбільша у світі телекомунікаційна компанія AT&T і американська медіагрупа Time Warner вдруге відтермінували кінцеву дату закриття угоди зі злиття – з 22 квітня на 21 червня 2018 року.

AT&T ще рік тому уклав контракт про об’єднання. У суму $85,4 млрд оцінені всі активи медіагрупи: кіностудія Warner Bros, а також CNN, HBO, Cartoon Network та інші популярні телеканали.

Однак в листопаді Міністерство юстиції США заблокувало операцію, подавши до суду позов про порушення антимонопольного законодавства. На думку чиновників, угода створює занадто великого гравця на медіаринку.

Колишній гендиректор AT&T Майк Армстронг вважає, що одна з головних перешкод у прийнятті рішень – неправильні припущення

AT&T наполягає, що злиття не загрожує вільній конкуренції в галузі: компанії продовжують витрачати мільярди доларів на створення і придбання контенту.

Засідання в суді округу Колумбія за цим позовом призначено на 19 березня – таку відстрочку суддя Річард Леон взяв через складність і масштабність справи.

Спочатку AT&T і Time Warner планували завершити злиття до 22 жовтня 2017-го, нагадує The Wall Street Journal. Видання зазначає, що в разі зриву угоди покупець-невдаха повинен буде заплатити медіагіганту неустойку в розмірі $500 млн.

Раніше ми писали, що американські індіанці направили в суд патентний позов до Microsoft і Amazon.

Нагадаємо також, що наступного року магазини AT&T в США почнуть продавати китайські смартфони.

 

Джерело: The Wall Street Journal
Поділитися: