Арабський забудовник очолив рейтинг Forbes зі зростання доходів

7
mms.businesswire.com
Європейські компанії не потрапили до першої десятки списку

Серед 2000 найбільших компаній світу за версією журналу Forbes найкраще зростання доходів за останні три роки показав девелопер з Об’єднаних Арабських Еміратів Damac. Його торішня виручка становила $1,9 млрд.

Damac, який побудував цього року в Дубаї гольф-клуб для мережі Дональда Трампа, очолив складений Forbes рейтинг «Чемпіони зростання 2000», – бізнесів, які більше за всіх наростили виручку в 2013-2016 роках.

Друге місце в топ-250 посіла компанія China Grand Automotive Services – провідна мережа автосалонів у Китаї, яка торгує автомобілями 50 брендів, в тому числі таких преміум-брендів, як Chrysler і Mercedes. Минулого року вона заробила $20,6 млрд – на 45% більше, ніж 2015-го.

На третьому рядку рейтингу опинився ще один великий забудовник – китайська фірма Greenland Group, що спеціалізується на житловій нерухомості.

Компанії з Азії, насамперед КНР, домінують у рейтингу.
Єдиним неазійським представником у топ-10 став американський вантажоперевізник XPO Logistics, що посів восьму позицію (виручка за 2016 рік – $ 14,6 млрд). Телеком-компанія з нідерландської пропискою Altice – на 11-му місці. Українські бізнеси до рейтингу не потрапили.

Нагадаємо, що Forbes визнав Google найкращим на планеті роботодавцем.

 

Джерела: Forbes
Поділитися: