Арабський забудовник очолив рейтинг Forbes зі зростання доходів

139
mms.businesswire.com
Європейські компанії не потрапили до першої десятки списку

Серед 2000 найбільших компаній світу за версією журналу Forbes найкраще зростання доходів за останні три роки показав девелопер з Об’єднаних Арабських Еміратів Damac. Його торішня виручка становила $1,9 млрд.

Damac, який побудував цього року в Дубаї гольф-клуб для мережі Дональда Трампа, очолив складений Forbes рейтинг «Чемпіони зростання 2000», – бізнесів, які більше за всіх наростили виручку в 2013-2016 роках.

Друге місце в топ-250 посіла компанія China Grand Automotive Services – провідна мережа автосалонів у Китаї, яка торгує автомобілями 50 брендів, в тому числі таких преміум-брендів, як Chrysler і Mercedes. Минулого року вона заробила $20,6 млрд – на 45% більше, ніж 2015-го.

На третьому рядку рейтингу опинився ще один великий забудовник – китайська фірма Greenland Group, що спеціалізується на житловій нерухомості.

Компанії з Азії, насамперед КНР, домінують у рейтингу.
Єдиним неазійським представником у топ-10 став американський вантажоперевізник XPO Logistics, що посів восьму позицію (виручка за 2016 рік – $ 14,6 млрд). Телеком-компанія з нідерландської пропискою Altice – на 11-му місці. Українські бізнеси до рейтингу не потрапили.

Нагадаємо, що Forbes визнав Google найкращим на планеті роботодавцем.

 

Джерела: Forbes
Поділитися: