Apple заплатив BuzzFeed за ексклюзивний показ унікального відеоконтенту

302
www.shutterstock.com
«Яблучна» корпорація готова посилити конкуренцію з YouTube і соцмережами в новинних відео

Американська технологічна корпорація Apple купила у популярного новинного порталу BuzzFeed ексклюзивні права на показ перших трьох епізодів документального серіалу Future History: 1968 – англомовної версії серіалу 1968.Digital.

Проект 1968.Digital – це перший документальний серіал для смартфонів. Автори розповідають про важливі події 1968 року через сучасні мобільні додатки, такі як Periscope, Gmail і WhatsApp. Проект створили російські журналісти Михайло Зигар і Карен Шаінян за участю режисера Тимура Бекмамбетова.

Перший епізод оригінального серіалу

Згідно з умовами угоди між Apple і BuzzFeed перші епізоди Future History: 1968 ексклюзивно розмістили на сервісі Apple News. У Facebook, Twitter, YouTube і мобільному додатку інтернет-видання вони з’явилися на тиждень пізніше.

Крім того, на прем’єрних вихідних серіал BuzzFeed потрапив до топу списку рекомендованих відео «яблучного» сервісу.

Бренди та тренди: яке відео на YouTube зробить ваш бренд упізнаваним

За перший тиждень показів на Apple News три дебютні серії Future History: 1968 набрали «кілька сотень тисяч» переглядів, стверджують в компанії. Водночас тижневий показ на YouTube, Facebook і Twitter разом узятих додав серіалу лише 110 тис. переглядів.

Крім покупки прав на ексклюзивний показ, Apple поділився з BuzzFeed частиною доходів від показів рекламних роликів перед епізодами серіалу.

Співпраця BuzzFeed з Apple News (березнева аудиторія сервісу – 59,9 млн жителів США) пояснюється ще й різким падінням переглядів у Facebook – з 45,4 млн у січні до 11,3 млн у березні.

Як ми писали раніше, Apple купив сервіс електронної підписки на журнали Texture.

Apple запустить платну підписку на новини на базі Apple News.

 

Джерело: Digiday

Поділитися: