Apple витратить $1 млрд на виробництво шоу і серіалів

164
Shutterstock
Компанія буде конкурувати з Amazon і Netflix

Apple виділить $1 млрд на придбання та створення оригінального відеоконтенту в наступному році. Таким чином компанія планує конкурувати на ринку з Amazon і Netflix, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

За інформацією видання, Apple планує вкласти гроші в 10 телевізійних шоу. Новим відеопродуктом займуться колишні топ-менеджери Sony Pictures Television Джеймі Ерліхт і Зак Ван Амбургу. Вони в тому числі продюсували серіали «Пуститися берега» (Breaking Bad) і «Краще дзвоніть Солу». Очолить розробку Метт Чернісс, який до недавнього часу був президентом кабельної мережі WGN America Tribune Media Co.

За даними The Wall Street Journal, вартість виробництва одного епізоду комедійного шоу може перевищувати $2 млн, а епізоду драми – $5 млн. Одна серія проекту рівня «Ігри престолів» може коштувати близько $10 млн.

Видання зазначає, що Apple потрібно як мінімум одне популярне шоу, щоб конкурувати на ринку. Шоу Planet of the Apps і Carpool Karaoke, запущені Apple влітку 2017 року, не отримали позитивних відгуків від критиків, рейтинги цих проектів компанія не розкриває.

Поділитися: