Apple видалив з базової комплектації iPhone перехідники для навушників

223
www.reuters.com
У результаті постраждав постачальник чіпів Cirrus, акції якого вже впали на 3,8% – до $39,46

Американська корпорація Apple прибрала перехідники для навушників з базової комплектації всіх старих iPhone. Це негативно позначиться на прибутку постачальника компанії – виробника чіпів Cirrus, повідомив Reuters.

Apple прогнозує падіння продажів нових iPhone на 20% до кінця року

Аналітик компанії Barclays Блейн Кертіс порівняв моделі iPhone 7 та iPhone 8 і дійшов висновку, що Apple вирішив «прибрати перехідники з комплектів усіх смартфонів». За його словами, вони вже відсутні в новій лінійці, а незабаром зникнуть з комплектації старих гаджетів.

Акції Cirrus, виробника аналогових чіпів для Apple, уже впали на 3,8% – до $39,46. Для довідки: у 2018 році поставки для Apple становили 81% від усіх продажів Cirrus.

Роз’єми jack для навушників зникли з конструкції вже попередніх лінійок iPhone, проте Apple вкладав у коробку короткий перехідник з Lightning (зарядний) на jack та з Lightning на USB-C (для підключення швидкої зарядки). Тепер же, судячи з усього, власникам всіх «яблучних» девайсів, які хочуть слухати музику або говорити hands-free, доведеться додатково купувати бездротові навушники AirPod або кабель-перехідник.

Нагадаємо, що Apple випустив iPhone на 2 SIM-карти, а лінійку гаджетів назвав iPhone XS.

Поділитися: