Apple таємно розробляє власні MicroLED-дисплеї наступного покоління

193
www.digitaltrends.com
300 інженерів займаються виробництвом тестових варіантів у Каліфорнії

Технологічна корпорація Apple таємно займається розробкою MicroLED-дисплеїв наступного покоління для своїх гаджетів, повідомив Bloomberg з посиланням на внутрішні джерела.

Основою нових екранів є світловипромінюючі сполуки, відмінні від тих, що застосовують у сучасних OLED-дисплеях. Технологія дає змогу зробити гаджети тоншими, яскравішими і менш енергозатратними. Зараз Apple розробляє кілька тестових варіантів, що вже коштувало чималих грошей.

Проект під кодовою назвою T159 очолив інженер Apple Лінн Янгс, який займається розробкою екранів для iPhone і Apple Watch. Виробництво загальною площею 62 тис. кв. м. розташоване в будівлі на вулиці Санта Клара в Каліфорнії – 15 хвилин від штаб-квартири Apple Park в Купертіно.

Яблуко розчарувань: 9 багів iPhone X

Загалом розробкою MicroLED-дисплеїв займаються близько 300 інженерів. Друге виробництво неподалік зосереджено на розробці так званої технології LED-передачі – процесі перенесення окремих пікселів у MicroLED-дисплей.

Близько року тому Apple мало не закрила проект, зазначає Bloomberg. З того часу IT-компанія значно просунулася в роботі.

Завдяки розробці власних дисплеїв Apple зможе зробити величезний крок вперед, залишивши позаду головних гравців ринку – південнокорейські корпорації Samsung Electronics Co. і LG Display Co., а також японських виробників Japan Display Inc. і Sharp Corp. Відзначимо, що акції японських компаній вже впали на 4,4% і 3,3% відповідно.

Нагадаємо, що Apple удвічі скорочує виробництво iPhone X.

Apple купив додаток Shazam за $400 млн.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: