Apple сягнув капіталізації в $1 трлн

292
commons.wikimedia.org
Тім Кук вважає цей результат «віхою», але не головною мірою успіху компанії

До вечора у четвер, 2 серпня, ринкова капіталізація корпорації Apple сягнула $ 1 трлн – це найбільший результат в історії.

Гендиректор компанії Тім Кук назвав цю новину «віхою», однак «не найважливішою мірою» успіху, відзначає Reuters.

У зверненні до 120 тис. працівників Apple він заявив, що важлива не сама сума.
«Фінансові показники – це просто результат зосередження Apple на інноваціях, продукті і наших споживачах, це наслідок вірності нашим цінностям», – впевнений Кук.

Далі буде: як Тім Кук хоче змінити світ

На момент закриття біржі курс акцій Apple становив $207,39 за одиницю. Таким чином, корпорація стала першою публічною компанією, вартість якої склала $ 1 трлн – це більше за капіталізацію нафтової Exxon Mobil, FMCG-виробника Procter & Gamble і телеком-оператора AT&T разом.

Ранні акціонери Apple, які вклали гроші в компанію в 1980-х, збільшили свій капітал в сотні разів. Коли журналістка з Нью-Йорка Донна Фенн купила невеликий пакет паперів в 1985 році, курс становив 39 центів за штуку – і тепер її пакет виріс в ціні в 530 разів. Втім, продавати всі акції вона не збирається навіть тепер: «У будь-якому випадку, я залишу собі частину і коли-небудь стану саме тою старенькою, що заробила статки в 25 років», – посміхається вона.

Нагадаємо, капіталізація в $1 трлн з’явилася на горизонті Apple в травні.

При цьому компанія вважає за краще не переплачувати своїм топам.

Поділитися: