Apple, Spotify, YouTube та Facebook забанили подкасти конспіролога Алекса Джонса

403
www.reuters.com
Його ресурс InfoWars систематично порушував політику щодо контенту – наприклад, розпалював ненависть

Американські IT-гіганти оголосили війну конспіративним теоріям! Технологічні корпорації Apple, Spotify, YouTube і Facebook забанили подкасти конспіролога Алекса Джонса і його ресурсу InfoWars через порушення суспільних стандартів, повідомив Reuters.

Примарна свобода: чому співробітники Google, Twitter та Facebook відмовляються від інтернету

Соціальна мережа Facebook заблокувала сторінки Алекса Джонса за заохочення насильства, що йде врозріз із політикою компанії з боротьби з насильством, а також за використання «лексики, що принижує людську гідність», для опису «трансгендерів, мусульман та іммігрантів».

Відеосервіс YouTube заблокував канал Алекса Джонса за порушення правил спільноти. Як повідомили в компанії, неодноразове порушення політики, наприклад, розпалювання ненависті та заклики до утисків, ведуть до блокування акаунтів.

Корпорація Apple видалила більшість подкастів InfoWars за розпалювання ненависті як такі, що суперечать політиці компанії. Тільки одна програма InfoWars поки що залишилася в «яблучному» магазині – серіал «Справжні новини» з Девідом Найтом.

Apple logo
www.reuters.com

«Подкасти, що порушують норми політики компанії, видаляються з нашого магазину», – наголосили в Apple.

Музичний сервіс Spotify заявив, що видалив усі програми Алекса Джонса зі своєї платформи через неодноразове порушення політики компанії щодо контенту. Водночас мережа мікроблогів Twitter заявила, що наразі акаунти InfoWars не порушують політику соцмережі.

Відзначимо, що додаток InfoWars поки що доступний для завантаження в магазинах додатків Apple і Google Play.

Як ми вже писали, YouTube упродовж трьох місяців видалив понад 8 млн роликів.

Facebook упродовж трьох місяців видалив 583 млн фейкових акаунтів.

Поділитися: