Apple представить безліч новинок у вересні

443
www.shutterstock.com
Бюджетний iPhone, планшети з Face ID, більш швидкі і дешеві десктопи, оновлені Apple Watch, водостійкі навушники і не тільки

Корпорація Apple поступово розкриває деталі нових продуктів, які збирається представити у вересні цього року. Причому робить це, як завжди, через неофіційні канали.

Скрудж Кремнієвої долини: Apple серйозно економить на топ-менеджменті

Аналітик компанії TF International Securities Мін-Чі Го у своїй дослідницькій записці зробив прогноз, що саме викотить Apple, пише Business Insider.

1.

По-перше, три нових iPhone, включаючи і бюджетний варіант, про що ми вже писали.

Досить імовірно, у них буде OLED-дисплей.

2.

По-друге, два нові планшети iPad з системою розпізнавання обличчя Face ID через фронтальну камеру. Один з планшетів діагоналлю 10,5 дюймів, другий – 12,9 дюймів.

Face ID буде використовуватися для розблокування iPad, ідентифікації для онлайн-платежів і відправки анімованих емоджі. Ця функція замінить колишню центральну кнопку «Додому» зі сканером відбитка пальця.

новий планшет iPad
www.flickr.com/photos/smemon

Таким чином, яблучні планшети нарешті стануть схожими на безкнопковий iPhone X.

3.

Оновлені процесори для настільних Mac Mini, MacBook Pro і MacBook. Особливих змін дизайну аналітик не пророкує, зате обіцяє підвищену продуктивність. До речі, улюблений яблофіламі компактний десктоп Mac Mini не оновлювався з 2014 року.

4.

Оновлений iMac зі «значним підвищенням продуктивності дисплею».

5.

Новий бюджетний ноутбук, можливо, вдосконалена версія MacBook Air.
Мін-Чі Го прогнозує, що в результаті до кінця року обсяг поставок всієї лінійки ноутбуків виросте на 10-15%.

6.

Модернізований смарт-годинник Apple Watch з нарешті оновленим з 2014 року. Головна новинка – більший екран.

7.

Оновлені бездротові навушники AirPods з системою шумозаглушення і підвищеною водостійкістю. Плавати в них ще буде не можна, але невеликий дощ або туман вони витримають.

Аналітик вважає, що ціна нових навушників буде куди вище, ніж нинішні $159. Можливо, в 2019 до них додасться футляр, сумісний з бездротовою зарядкою AirPower charger.

Місяць тому компанія прогнозувала падіння продажів нової лінійки смартфонів до кінця року.

Поділитися: