Apple переманила трьох топ-менеджерів Amazon Studios

146
www.webtekno.com
Корпорація продовжує формувати команду для створення оригінального відеоконтенту

Технологічна корпорація Apple поповнить свій штат трьома топ-менеджерами Amazon Studios – підрозділу Amazon, яке займається виробництвом телешоу, фільмів і коміксів.

Телепродюсер Тара Соренсен, яка очолювала відділ дитячих програм Amazon Studios із 2012-го, обійме аналогічну посаду в «яблучній» компанії.

Крім Соренсен, Apple переманила також директора з міжнародного розвитку Карину Волкер і керівника комерційного відділу Тару П’єтро.

З січня П’єтро увійде до команди юристів, а Волкер стане креативним директором у підпорядкуванні у ще одного колишнього топа Amazon Studios Моргана Венделла – він із жовтня очолив відділ глобального просування контенту в Apple.

Бренди та тренди: яке відео на YouTube зробить ваш бренд упізнаваним

Раніше для розробки оригінального відеоконтенту Apple запросила до свого штату двох топ-менеджерів Sony Pictures – Джеймі Ерліхта і Зака ​​ван Емберга.

Більше того, із грудня продажами у відеопідроздлі корпорації керує колишній комерційний директор відеосервісу Hulu Філіп Меттіс.

Як ми писали раніше, Apple виділить $1 млрд на придбання і створення оригінального відеоконтенту в 2018 році.

Водночас Amazon відновив продаж у своєму інтернет-магазині пристроїв для прийому потокового відео Google Chromecast і Apple TV.

 

Джерело: Variety
Поділитися: