Apple оновила iOS спеціально під батареї iPhone

159
blog.comfy.ua
Нова версія iOS дасть змогу власникам iPhone і iPad відмовлятися від примусового зниження продуктивності при зношенні батареї

Американська технологічна корпорація Apple в четвер, 25 січня, випустила нову версію своєї мобільної операційної системи (ОС) iOS, завдяки якій власники iPhone і iPad зможуть отримувати доступ до інформації про стан батареї їхніх гаджетів.

Зокрема, тепер користувачі «яблучних» смартфонів і планшетів зможуть самостійно стежити за рівнем зношення акумулятора, а iOS інформуватиме їх, коли слід замінити батарею.

Крім того, власники iPhone зможуть відключати функцію автоматичного зниження продуктивності смартфона при зношенні батареї, через яку раніше вибухнув великий скандал.

Нагадаємо, що в грудні 2017-го користувачі соцмережі Reddit з’ясували, що Apple примусово знижує продуктивність iPhone зі старими батареями.

Яблуко розчарувань: 9 багів iPhone X

Після цього IT-гігант почав отримувати від своїх клієнтів судові позови, в тому числі з вимогою компенсувати $1 трлн.

Apple визнала свою провину, а в як вибачення знизила ціну на заміну батареї для постраждалих власників iPhone в Apple Store з $79 до $29.

Цікаво, що ще до скандалу користувачі «яблучних» гаджетів могли перевірити рівень зношення акумулятора за допомогою стороннього програмного забезпечення на ноутбуках і моноблоках iMac.

Як ми писали раніше, Apple випустила нову версію iOS, яка захистить екран смартфона iPhone X від морозу.

Водночас у власників iPhone з’явилася можливість здійснювати платежі в месенджері iMessage.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: