Apple обладнає всі три нові iPhone технологією Face ID

449
Постачальник комплектуючих Lumentum повідомив про значне зростання попиту на основні компоненти

Американська корпорація Apple обладнає всі три нові iPhone, реліз яких призначено на вересень, системою розпізнавання облич Face ID. Про це повідомляє Forbes з посиланням на зростання поставок комплектуючих головного постачальника Apple – Lumentum Holdings.

За останній квартал Lumentum повідомив про значне зростання продажів у сегменті доповненої реальності (AR) і 3D-сканерів, у яких використовуються компоненти, що застосовуються в системі розпізнавання особи Face ID.

Нарешті: Apple випустить iPhone з підтримкою двох SIM-карт

Компанія також повідомила про зростання попиту на вертикально випромінюючі лазери – основний компонент системи. При цьому Lumentum очікує ще більше зростання поставок у вересні – саме з виходом нових iPhone, що також підтверджує теорію.

Тиждень тому в мережі також показали дизайн нових моделей iPhone, повідомляє BGR. Одразу два відеоблогери продемонстрували рендери нових гаджетів, які зазвичай використовують виробники корпусів.

Перший смартфон буде оновленою версією iPhone X з 5,8-дюймовим OLED-екраном і коштуватиме на $100 менше, ніж поточна версія iPhone X. Другий гаджет – iPhone X Plus з 6,5-дюймовим OLED-екраном вартістю від $999. Третя модель середнього класу має схожий дизайн, але LCD-екран розміром 6,1 дюйма. Його вартість набагато нижча – близько $600.

Нагадаємо, що Apple випустить три нові моделі iPhone у вересні.

Apple також обладнує нову лінійку iPhone OLED-дисплеями.

Поділитися: