Apple обладнає нову лінійку iPhone OLED-дисплеями

363
tehnot.com
Американський IT-гігант може змінити одного зі своїх ключових постачальників дисплеїв через фінансові проблеми японського консорціуму Japan Display

Американська технологічна корпорація Apple вирішила обладнати три нові моделі смартфона iPhone, які будуть представлені в 2019-му, екранами на органічних світлодіодах (OLED).

Це рішення може змусити Apple відмовитися від послуг японського консорціуму Japan Display – одного з основних постачальників рідкокристалічних дисплеїв (LCD) для iPhone.

Японські виробники націлилися на ринок складаних смартфонів

Спільне підприємство японських компаній Sony, Toshiba і Hitachi має фінансові проблеми, тому планує запустити масове виробництво OLED-дисплеїв для смартфонів лише наступного року. Зараз консорціум шукає інвестиції для створення необхідної виробничої лінії.

Після повідомлення про рішення Apple акції Japan Display одразу впали на 10%, а ринкова капіталізація компанії скоротилася до $965 млн.

Скористатися ситуацією, що склалася, і замінити японського конкурента може південнокорейська LG Display, найбільший у світі виробник LCD-екранів. Підрозділ LG Corporation вже випускає OLED-дисплеї.

Як ми писали раніше, Apple таємно розробляє MicroLED-дисплеї наступного покоління.

Apple розробляє технологію управління жестами.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: