Apple незабаром стане першою американською компанією з капіталізацією в $1 трлн

2710
www.shutterstock.com
Однак Amazon може одразу відібрати титул

Технологічна корпорація Apple наблизилася до підкорення нової фінансової вершини: ринкова вартість компанії незабаром сягне $1 трлн – уперше серед американських і не тільки компаній.

Apple майже не витрачається на поглинання компаній

У четвер, 10 травня, ринкова вартість Apple перетнула рекордну позначку в $934 млн. Це сталося завдяки зворотному викупу акцій за $100 млн. Крім того, компанія Berkshire Hathaway, що належить мільярдерові та інвестору Воррену Баффету, вирішила збільшити свою частку в акціонерному капіталі «яблучної» компанії.

На цей момент ринкова вартість Apple лише на 8% нижча від сакральної позначки $1 трлн. Утім, практично одразу після досягнення мети корпорація Стіва Джобса ризикує втратити отриманий титул: американський ритейл-гігант Amazon готовий обігнати Apple.

Сьогодні ринкова вартість Amazon становить $780 млрд, або на $148 млрд менше, ніж у конкурента. Онлайн-ритейлер підвищив вартість своїх акцій, у результаті чого вони продаються швидше за акції Apple.

Аналітики впевнені, якщо нинішні тенденції збережуться, то капіталізація Apple досягне $1 трлн вже у вересні, а Amazon – у жовтні.

Нагадаємо, що Amazon вперше випередив Alphabet за ринковою капіталізацією у США.

Успішний квартал наблизив Apple до капіталізації в $1 трлн.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: