Apple купив Shazam за $400 млн і пообіцяв прибрати рекламу

304
consomac.fr
Це одна з найбільших угод корпорації в секторі музичних сервісів

Корпорація Apple за рік завершила угоду з купівлі Shazam – додатку для розпізнавання музики – за $400 млн.

В оголошенні про угоду Apple наголошує, що додаток стане безкоштовним для всіх без необхідності дивитися рекламу, відзначає TechCrunch.

«У Apple і Shazam довга спільна історія, додаток одним з перших з’явився в App Store, його полюбили меломани всього світу», – підкреслив Олівер Шуссер, віце-президент Apple Music.

Apple та Голлівуд: чи буде історія успішною?

Shazam використовує добре відпрацьовану і розвинену технологію, яка дає змогу розпізнати практично будь-яку пісню або мелодію за фрагментом. Зараз не дуже зрозуміло, як саме Apple хоче інтегрувати сервіс у свої продукти. Є два варіанти: зберегти автономність і надалі або використовувати технологію в більшому додатку Apple Music.

Купівля Shazam стала одним з найбільших покупок Apple не тільки в музичному секторі. Угода добре демонструє, скільки розробник iPhone готовий вкласти в розширення своєї частки на медіаринку.

Apple Music сьогодні конкурує з такими сервісами, як Spotify (ця компанія разом з розробником Snapchat компанією Snap теж придивлялася до Shazam) і Pandora (яка тепер стане частиною SiriusXM). Apple Music будувалася на технологіях сервісу Beats, який Apple купила за $3 млрд в 2014 році.

Apple купує додаток Shazam за $400 млн.

Євросоюз розслідує угоду Apple із Shazam.

Поділитися: