Apple купує додаток Shazam за $400 млн

133
www.imore.com
IT-гігант шукає можливості посилити Apple Music у конкуренції зі Spotify

Технологічна корпорація Apple веде переговори про поглинання Shazam Entertainment, розробника програми для пошуку музики, що звучить.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на обізнане джерело.

За інформацією TechCrunch, IT-гігант готовий заплатити за Shazam $400 млн, а сама угода може бути оформлена вже цього тижня.

Програма вже частково інтегрована в Siri, віртуального помічника від Apple. Власники iPhone із встановленим Shazam можуть сказати: «Агов, Siri, що то за пісня грає?». Після цього додаток успішно ідентифікує незнайому користувачеві композицію.

При цьому Shazam пропонує низку інших можливостей, які наразі не сумісні з віртуальним помічником Apple. Наприклад, програма здатна визначити також назви телешоу, які користувач бачить уперше.

Shazam Entertainment поки що відмовляється коментувати інформацію про переговори з Apple.

Siri почала шукати відповіді в Google

За даними компанії PitchBook, яка аналізує ринок приватних інвестицій, компанія-розробник за 18 років існування залучила від інвесторів $143 млн, а її ринкова капіталізація оцінюється в $1 млрд.

Це в два з гаком рази більше, ніж Apple пропонує за Shazam.

ЗМІ припускають, що завдяки придбанню Shazam IT-гігант хоче поліпшити власний музичний сервіс – Apple Music.

Станом на середину 2017 року Apple Music з 27 млн ​​передплатників серйозно поступається Spotify – безкоштовному онлайн-сервісу для прослуховування музики, якому віддають перевагу 60 млн користувачів.

Як ми писали раніше, Apple купила новозеландський стартап PowerbyProxi, що випускає гаджети для віддаленої підзарядки промислових пристроїв.

Крім того, IT-гігант поглинув розробника унікальної світлочутливої ​​матриці для смартфонів.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: