Англійська Upper-intermediate: засновники Facebook та фестивальні короткометражки

2734
Shutterstock
Фільми мовою оригіналу для рівня В2

Коли ми відчуваємо, що стомилися від граматичних конструкцій та нудного зазубрювання нових слів, фільми англійською мовою – чудова перерва. K.Fund Media підготував надихаючу підбірку фільмів, лекцій від відомих спікерів та навіть приклади ораторської майстерності. Адже для тих, хто вже зайшов так далеко у вивченні мови, немає нічого неможливого!

1. «Топ 5 промов з фільмів, що мають глибокий вплив на нас»

Top 5 Movie Speeches That Make Deep Impact On Us

Основна суть промови полягає у мотивації до вчинення якихось дій. Крім вивчення мови є можливість «підтягнути» свої ораторські навички та навчитися ефективної подачі інформації від яскравих прикладів.


2. «Дотті», США, 2012

DOTTY

Глибока короткометражна кінострічка про жінку, яка доживає у будинку для людей похилого віку. Вона намагається надіслати текстове повідомлення своїй донці, але постійно на заваді стають якісь, на перший погляд, прості перешкоди. На жаль, швидкий темп розвитку науково-технічного прогресу лишив позаду літніх людей. Цей фільм також навчить вас бачити, як важливе терпіння та розуміння у взаємовідносинах.


3. «Абрикос», Австралія, Франція, 2009

Apricot

Випадкова розмова молодої дівчини з незнайомцем повертає її у власні спогади з минулого. Короткометражна стрічка насичена емоціями та показує, які таємниці може зберігати наша пам’ять протягом тривалих років.


4. «109-річний ветеран та секрети його життя, що змусять вас посміхнутися»

109-Year-Old Veteran and His Secrets to Life Will Make You Smile

Річард Овертон, найстаріший ветеран в Америці. Він народився 11 травня 1906 року. На власні очі бачив «Велику депресію», служив в армії під час Другої світової та став свідком початку зародження Інтернету. Це людина, котра побачила найбільш тривалу еволюцію науково-технічного прогресу, ніж будь-хто з нас.


5. «Як заснувати стартап», США, 2014

Lecture 1 – How to Start a Startup (Sam Altman, Dustin Moskovitz)

Перша лекція з легендарного курсу Стенфордського університету про заснування та втілення у життя ідеї стартапу. Сам курс стартував у 2012 році під керівництвом Пітера Тіля, одного із засновників PayPal і першого інвестора Facebook. Перед початком лекції він заявив: «Якщо я зроблю свою роботу правильно, це буде останній предмет, який ви змушені вивчати».

Поділитися: