Англійська Intermediate: найкращі фільми – помічники у вивченні мови для рівня B1

1997
Shutterstock
Почуйте, як спілкуються британці чи американці у повсякденному житті

Фільми англійською являються не лише джерелом нових слів, але допомагають нам зрозуміти, як насправді спілкуються люди англомовних країн. K.Fund Media продовжує допомагати вам покращувати знання англійської підбірками цікавих відео. Після мультфільмів для початківців пропонуємо кінострічки для рівня B1.

1. «Надя», 2017, Велика Британія

NADIA

Короткометражний фільм із соціальним підтекстом – проблемою бездомних людей. Психологічна драма головної героїні Наді, котру вигнала з дому мати. Питання пошуку не лише місця, де переночувати, а й психологічної допомоги.


2. «Інстаграмний чоловік», 2015, США

Instagram husband

Чоловіки «інстаграмозалежних» жінок поділилися своїми історіями. Їхнє життя кардинально змінилося з появою соціальної платформи Instagram у буденній рутині їхніх дружин. Ролик показує всю безглуздість «щоденного фотографування задля Instagram» з нотою гумору.


3. «Щоденні розмовні діалоги», Велика Британія

Oxford English Daily Conversation Part 1

Живі та цікаві розмови від носіїв мови на побутову тематику, створені спеціально для вдосконалення сприйняття англійської мови на слух.


4. «Героїня Максін», США, 2018

MAXINE THE HERO

Кінокартина покликана надихати на створення чогось величного. Ніколи не знаєш, куди приведе маленький крок. А може саме з нього почнеться дорога у величне майбутнє. Адже терплячість, прагнення та трудолюбивість творять майстра своєї справи.


5. «Соціальна мережа», 2010, США

The Social Network

Кінострічка наповнена цікавою лексикою про комп’ютерні технології та соціальні мережі. Водночас історія про те, як створювався гігант соціальних мереж – Facebook саме від початку навчання Марка Цукерберга у Гарвардському університеті (трейлер).

Поділитися: