Англійська Elementary: 6 мультфільмів із субтитрами (і веселий бонус!)

6450
Shutterstock
Розважайтеся і тренуйте сприйняття «живої» мови на слух

Відпочинок увечері після роботи або у відпустці можна провести продуктивно. K.Fund Media пропонує добірку мультфільмів, що значно покращать слухове сприйняття англійської мови. Але перш ніж ви приступите до перегляду відеороликів, додаємо декілька порад, аби перегляд дійсно приніс користь:

1

Не варто нервуватися, коли не можете зрозуміти значення кожного слова. Для початку важливо навчитися розуміти контекст. Перегляд відеострічки іноземною мовою – це не вивчення якомога більше нових слів, а контакт з живою мовою. Мовлення у дикторів мультфільмів чітке та зрозуміле. Вам буде легко його сприймати та відтворювати.

2

Швидкість можна регулювати. Для кращого сприйняття розмови акторів встановіть швидкість відео, при якій вам буде зручно переглядати.

3

Не зловживайте субтитрами. Якщо ви новачок у вивченні мови, субтитри – корисна річ, та це перенапружує ваш мозок, оскільки він намагається водночас і слухати, і читати. Привчайте себе не користуватися ними.

4

Та якщо без субтитрів поки що складно, їх можна додати у налаштуваннях відео.

5

Слова та вирази, що сподобалися, занотуйте з поясненням англійською та повторіть вголос з копіюванням вимови та інтонації декілька разів. Такий спосіб запам’ятовування найефективніший.

6

Насолоджуйтеся переглядом. Обирайте відео, які вам до вподоби. Мультфільми для початківців зазвичай короткі, а тому не набридають. Натомість ви швидше можете побачити власний прогрес у вивченні, коли почнете розуміти нескладні фрази та слова.

1. «Красуня і чудовисько»

Beauty and the Beast


2. «Аладдін та магічна лампа»

Aladdin And The Magic Lamp


3.«Алібаба і 40 розбійників»

Alibaba And 40 Thieves


4. «Пряниковий чоловічок»

The Gingerbread Man


5. «Казка про трьох поросят»

Three Little Pigs


6.«Рапунцель і 12 танцюючих принцес»

Rapunzel and 12 Dancing Princesses


І бонус!

Соціальна реклама «Дурні способи померти» від оператора залізничних мереж міста Мельбурн в Австралії Metro Trains сколихнула простори інтернету. Деякі підлітки та молодь Мельбурна так необережно поводилися біля залізничних колій та потягів, що Metro Trains звернулася до рекламної агенції McCann Melbourne для створення інформаційної кампанії щодо правил безпеки. Відео майже одразу набрало 77 млн переглядів, і ця кількість продовжує зростати. Пізніше з’явилась мобільна гра із персонажами відео. Ось як у Австралії вирішили розповісти про безпеку.

«Дурні способи померти»

Dumb Ways to Die

Поділитися: