Англійська Advanced: 5 відео, що допоможуть вдосконалити мову

1131
Shutterstock
На мові оригіналу рівні С1-С2

З того часу, як англомовні фільми та відеоролики з’явилися у широкому доступі, ви маєте безкінечний вибір цікавих та чудових матеріалів. Виділіть час для перегляду у своєму напруженому графіку та вивчайте англійську мову з задоволенням. Як завжди, K.Fund Media підібрав для вас найцікавіше.

1. «Відірви погляд», Велика Британія, 2014

Look Up | Gary Turk

Короткий відеоролик про те, як найголовніші моменти проходять повз вас, коли ви постійно знаходитеся у режимі «онлайн». Це аж ніяк не заклик до відмови від соціальних мереж та ґаджетів, а урок усвідомлення, що ви повинні проживати життя не перед екраном, а знаходити баланс між реальністю та віртуальним світом.


2. «Секрети королівської кухні», Велика Британія, 2017

Secrets of The Royal Kitchen (Royal Family Documentary) – Real Stories

Розповідь колишнього шеф-кухара королівської родини про кулінарні вподобання жителів будинку Віндзор. Він відкриває секрети приготування їжі для королеви, ділиться спогадами та рецептами весільного сніданку для принца Уельського та принцеси Діани.


3. «Як фейковий ресторан став #1 у TripAdvisor», Велика Британія, 2018

How to Become TripAdvisor’s #1 Fake Restaurant

Експеримент, який вивів неіснуючий ресторан The Shed на першу позицію, серед рекомендованих ресторанів у Лондоні. Шляхом підроблених рецензій протягом восьми місяців заклад здобув омріяну славу. Постійні дзвінки від блогерів, PR-агентств, медіа тощо, змусили відкрити ресторан на одну ніч,  а що з цього вийшло ви дізнаєтеся за переглядом відео.


4. «Той, що біжить лабіринтом», США, 2014

The Maze Runner

Загадковим шляхом юнак опиняється на узліссі, що з усіх боків оточене лабіринтом. Там він зустрічає плем’я диких підлітків, що інформують його про лабіринт. Як виявляється, щоночі ходи лабіринту змінюються, а надії на те, щоб вибратися назовні не має. Цікаво, що це не збіг обставин, а експеримент вчених, і його результати взагалі неочікувані.


5. «Темні часи», США, 2017

Darkest Hour

Кінокартина про перший вирішальний крок у ході Другої світової війни відомої історичної постаті – прем’єр-міністра Великої Британії Вінстона Черчіля. Виявляється у 1953 році він отримав Нобелівську премію у галузі літератури «За високу майстерність творів історичного та біографічного характеру, а також за відмінне ораторське мистецтво, за допомогою якого відстоювалися найвищі людські цінності». А у 2002 році BBC назвало його найвеличнішим британцем в історії.

Поділитися: