Android сильніше: смартфони Apple втрачають позиції на ключових ринках

161
wallup.net
За останній рік «яблучні» смартфони трохи зміцнили свої позиції лише в Іспанії та Китаї

Технологічна корпорація Apple в серпні-жовтні порівняно з 2016-м скоротила частку в продажах смартфонів у США, Японії плюс на чотирьох найбільших ринках Європи.

Про це йдеться в звіті міжнародної маркетингової компанії Kantar Worldpanel.

Зокрема, маркетологи проаналізували зміну частки операційних систем Android і iOS на нових смартфонах в США, Японії, Китаї, Австралії, Німеччини, Великій Британії, Франції, Італії та Іспанії.
Виявляється, не менше 55% смартфонів, що продаються, працюють на операційній системі від Google.

Епоха «віндофонів» закінчилася

Водночас частка Apple скоротилася в 7 з 9 країн. Найбільше обсяги поставок «яблучних» смартфонів впали у Великій Британії: за рік їх частка тут скоротилася з 42,4% до 33,9%.

Смартфони на iOS стрімко втрачають свої позиції ще на двох ключових ринках – у США (-7,6 процентних пунктів) і Японії (-6,9 п.п.). Android же лише зростає: у Штатах він додав 8,2 п.п. і досяг 66,2% ринку, а в Японії – 7,5 п.п. і тепер його частка становить 55%.

Як ми писали раніше, 4 жовтня інтернет-компанія Google представила нову лінійку смартфонів – Pixel 2 (5 дюймів) Pixel XL 2 (6 дюймів).

Разом із тим Google зізнався, що відстежує місцезнаходження смартфонів і планшетів на ОС Android, навіть якщо геолокація відключена.

 

Джерело: Kantar Worldpanel
Поділитися: