Android стане базовою системою для Renault-Nissan-Mitsubishi

288
www.topspeed.com
Автомобільний альянс посідає перше місце за продажами у світі – 5,5 млн машин за півроку

Найбільший автомобільний альянс у світі Renault-Nissan-Mitsubishi уклав партнерську угоду з Google, згідно з якою в бортових комп’ютерах усіх нових автомобілів альянсу буде використовуватися ОС Android.

Починаючи з 2021 року інформаційно-розважальні системи на базі Android з’являться на мільйонах автомобілів, що продаються, повідомляє TechCrunch з посиланням на Wall Street Journal.

Google відкрив API Google Maps для розробників ігор з доповненою реальністю

Партнерство передбачає доступ до карт Google, Google Play Market і голосового помічника з панелі автомобіля.

У першому півріччі 2018 року альянс Renault-Nissan-Mitsubishi продав 5,5 млн автомобілів, випередивши Volkswagen і Toyota Motor, і вийшов на перше місце серед автовиробників.

Менеджмент альянсу пояснює вибір Android тим, що покупці вже звикли користуватися картами Google та іншими додатками від інтернет-гіганта і надають їм перевагу перед ПЗ від автовиробників. Відкрите API від Google також зіграло свою роль.

Кал Мосс
www.mercedes-benz.com

«Довіру вибудували за останні кілька років», – наголосив віце-президент альянсу Кал Мосс.

Він зазначив, що доступ до персональних даних автовласників, зібраних з усіх нових додатків, Google отримає лише після згоди користувачів.

Раніше додатки Google у свої транспортні засоби вже інтегрували Volkswagen (Google Earth включена в навігаційну систему Audi) і Volvo Cars, які вже вирішили перевести автомобільні інформаційні системи на Android.

76,8% мобільних пристроїв в світі працюють на Android (Statcounter.com).

Nissan розробив для японського готелю капці-самоходи.

Автоальянс поставляє електромобілі для найбільшого китайського прокату Didi.

Поділитися: