Американці допоможуть Україні побудувати Hyperloop

321
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, ініціатор проекту. mtu.gov.ua
Компанія Hyperloop Transportation Technologies братиме участь у будівництві тестової надшвидкісний лінії довжиною 10 км

У рамках проекту транспортних інновацій HypeUA Міністерство інфраструктури України підписало меморандум про співпрацю з американською компанією Hyperloop Transportation Technologies (HTT), повідомляє прес-служба міністерства.

Згідно з текстом меморандуму, HTT допоможе Україні побудувати тестову транспортну лінію за технологією Hyperloop протяжністю не менше 10 км. Нагадаємо, що Hyperloop – це вакуумний тунель для руху транспортних капсул зі швидкістю до 1200 км/год.

У Hyperloop з’явився власний транспортний додаток

Протягом найближчих 12 місяців співробітники Мінінфраструктури відвідуватимуть інноваційний центр HTT у французькому місті Тулуза, а делегації американської компанії – приїжджати з робочими візитами на тестовий майданчик HypeUA в Дніпрі.

HTT, створена 2013-го, вже уклала договори на проектування та будівництво надшвидкісних транспортних ліній у Словаччині, Франції, Австрії, Угорщини та ОАЕ.

Як на своїй сторінці у Facebook підрахував Дніпровський космічний кластер, будівництво лінії Hyperloop Київ – Одеса протяжністю 489 км коштуватиме $3,6 млрд (без урахування придбання або відведення землі).

www.facebook.com/dniprospacecluster

Після створення таких ліній пасажири зможуть діставатися з Києва інших великих українських міст за 30-35 хвилин.

Як ми писали раніше, «Укрзалізниця» відкрила рух новим Бескидським тунелем.

У 2019-му 3,8 млн пасажирів приїдуть до аеропорту «Бориспіль» залізницею.

Поділитися: