Американські криптостартапи наймають колишніх держслужбовців директорами

155
indiaforensic.com
Екс-фінансисти США оцінюють ризики криптовалюти на випадок посилення законодавчого регулювання

Американські стартапи в секторі фінтеху і криптовалюти активно залучають колишніх держслужбовців на керівні посади. Екс-фінансисти, банкіри й регулятори вивчають ризики криптовалюти, щоб підстрахуватися на випадок посилення державного регулювання, вважає Bloomberg.

У листопаді 2017 року американська криптобіржа Ripple запросила до ради екс-чиновника фінансового нагляду Нью-Йорка Бенджаміна Лоскі.

У раді директорів криптобіржі Coinbase засідає екс-федеральний прокурор США Кетрін Хон, яку прозвали «Криптовалютним жандармом» за розгром Silk Road – найвідомішого торгового майданчика даркнету.

Майк Бутчер: «У криптовалют немає регулювання, і якщо ви втрачаєте – то втрачаєте все»

Ще одна американська криптобіржа AirSwap найняла радником Кліффорда Харда, колишнього старшого дипломата США.

Криптообмінник Omega One найняв на посаду радника Барта Чілтона, колишнього члена Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США.

«І те, що він погодився працювати у нас, свідчить, що у нас достатній рівень юридичної експертизи», – підкреслив генеральний директор Omega One Алекс Гордон-Брандер.

Проте навіть знання і досвід колишніх службовців не застрахують криптовалютні компанії від потенційних ризиків, відзначає глава криптобіржі CoinRoutes Дейв Вайсбергер.

В Україні fintech-стартапами переважно керують колишні банкіри.

Парламент Великобританії вивчить нюанси регулювання криптовалюти.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: