Американські кіберзахисники підтвердили вразливість мереж Wi-Fi

171
cpomagazine.com
Microsoft вже випустив патч, що усуває загрозу для Windows

Відділ кібербезпеки Міністерства внутрішньої безпеки США (US-CERT) визнав, що всі комп’ютери, смартфони та планшети з доступом до Wi-Fi вразливі для кібератак.

Відомство позділяє побоювання дослідників Левенського католицького університету в Бельгії Мати Ванхофа і Френка Піссенса, які виявили помилку в WPA2 – стандартному протоколі доступу до бездротових мереж. «Якщо ваш девайс підтримує Wi-Fi, він, швидше за все, підпадає під ризик», – цитує їх Reuters. Поки що не встановлено, чи використовували кіберзлочинці цю лазівку раніше.

Cisco тренує персонал за допомогою фальшивих «фішингових» листів

US-CERT припускає, що слабке місце в захисті Wi-Fi дає хакерам можливість отримувати доступ до чужого листування. Чиновники також закликали власників роутерів оновити прошивку.

Корпорація Microsoft вже випустила відповідний патч для Windows за рекомендацією Wi-Fi Alliance – міжнародної асоціації виробників Wi-Fi пристроїв.

Кібердепартаменти CERT Індії та Нової Зеландії першими приєдналися до закликів американських колег перепрошити всі пристрої на Wi-Fi.

У серпні через інший «дірку» в захисті Wi-Fi майже півмільйону американців довелося перепрошивати свої кардіостимулятори.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: