Американська компанія створила для Apple Watch ремінець з ЕКГ-датчиком

157
static3.businessinsider.com

Власники смарт-годинника тепер можуть зробити собі електрокардіограму самостійно


У середу, 29 листопада, американська компанія AliveCor, яка виробляє медичне обладнання, презентувала оновлену версію свого винаходу під назвою KardiaBand.

Це ремінець для Apple Watch із вбудованим ЕКГ-датчиком. Завдяки йому власник «розумного» годинника зможе самостійно зробити собі електрокардіограму і відправити її результати своєму лікареві.

Для цього користувач має прикласти палець до металевого датчика й утримувати його протягом 30 секунд.

За словами гендиректора AliveCor Віка Гундотра (Vic Gundotra), KardiaBand – це перший медичний аксесуар для смарт-пристрою, схвалений Управлінням США з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів (Food and Drug Administration).

В оновленій версії медичного ремінця є функція SmartRhythm, що зчитує показання серцевого ритму кожні п’ять секунд.

Якщо SmartRhythm виявляє порушення серцевого ритму, то власник Apple Watch отримує сигнал про необхідність зробити ЕКГ.

Лікувальні інновації: три вдалих медичних стартапа

Однак для користування цією функцією слід оформити на сайті AliveCor передплату вартістю $99 на рік (або $10 на місяць). У неї входить база даних на необмежену кількість ЕКГ-тестів і щомісячний звіт про стан серцевого ритму.
Ціна самого KardiaBand – $ 200.

Перша версія ЕКГ-ремінця з’явилася в продажу ще в 2016 році, але тільки для жителів Європи, де смарт-ремінець пройшов сертифікацію.

Сам глава Apple Тім Кук просуває медичний додаток VisualDx з фотобанком на 40 тис. медичних зображень, який допомагає поставити точний діагноз за фотографією шкіри.

Великі інвестиційні фонди, в тому числі «дочки» Alphabet і Goldman Sachs, подали до суду на американський медичний стартап Outcome Health.

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: