Американська компанія почала продавати «вічний» смарт-годинник

157
cnet3.cbsistatic.com
«Розумний» годинник заряджається від тепла людського тіла

Американський виробник Matrix Industries, який спеціалізується на термоелектричних технологіях, запустив продажі трьох моделей свого першого винаходу – смарт-годинника PowerWatch, який не потрібно заряджати.

Гаджет, який компанія розробляла більше п’яти років, отримує енергію від температури людського тіла.

Коли користувач знімає смарт-годинник PowerWatch, вони переходять у режим очікування, в якому можуть залишатися до шести місяців. Час активації екрану годинника на руці власника – 1-2 секунди.

«Розумний» годинник від Matrix Industries здатен підраховувати кількість спалених калорій і пройдених кроків, а також фіксувати фази сну. Крім того, PowerWatch можуть через Bluetooth передавати накопичені дані на смартфон.

До чого дійшов прогрес: 5 найкращих технологічних стартапів на Kickstarter

Matrix Industries також зробила свій винахід водонепроникним – поліпшена версія смарт-годинника здатна витримувати тиск на глибині до 200 м.

Вартість годинника – від $169 до $249.

За словами співзасновника Matrix Industries Акмара Букая, у майбутніх версіях «розумного» термоелектричного годинника може з’явитися кольоровий екран, а також GPS і трекер серцевого ритму.
Як ми писали раніше, IT-гігант Apple став власником новозеландського стартапа PowerbyProxi, що випускає гаджети для дистанційної підзарядки різних промислових пристроїв.

Водночас американський інтернет-магазин і виробник гаджетів Amazon розробляє «розумні» окуляри із вбудованими навушниками.

 

Джерело: TechCrunch
Поділитися: