Амбіції через край: Uber має намір стати універсальним транспортним додатком

162
www.shutterstock.com
Користувачі зможуть скористатися сервісами каршерингу і прокату електровелосипедів, а також купити квитки на автобус, поїзд чи пором

Американська корпорація Uber, найбільший таксі-сервіс у світі, має намір розширити асортимент своїх послуг, щоб стати універсальним транспортним додатком. Разом із послугою прокату автомобілів та електровелосипедів таксі-гігант хоче дозволити користувачам купувати квитки на автобуси, поїзди й пороми.

Dara Khosrowshahi

«Ми хочемо вийти за рамки автомобілів. Ми хочемо зробити мобільність доступною для всіх і всюди», – наголосив генеральний директор Uber Дара Хосровшахі в рамках свого виступу на форумі у Вашингтоні.

Перші кроки вже зроблено: компанія оголосила про співпрацю з американською компанією Masabi, яка надає мобільні сервіси для продажу квитків на громадський транспорт.

Uber разом із фірмою Getaround (США) також має намір запустити сервіс каршерингу (короткострокова оренда авто з похвилинною або погодинною оплатою) Uber Rent. Клієнти зможуть брати напрокат машини приватних власників.

Нахабний новатор: історія Тревіса Каланіка й компанії Uber із книги «Дика гонка»

Нагадаємо, що в січні Uber запустив в Сан-Франциско пілотний сервіс для прокату електровелосипедів Uber Bike. Його засновника, стартап JUMP, таксі-гігант на початку року купив за $200 млн, повідомляв TechCrunch. Нещодавно сервіс з’явився у Вашингтоні.

Хосровшахі нагадав про плани Uber співпрацювати з великими американськими містами в розробленні транспортних рішень для боротьби зі зростаючим перенаселенням.

У результаті таксі-гігант хоче стати універсальним сервісом, який може запропонувати найкращий спосіб доїхати «з пункту А в пункт Б» різними видами транспорту, поділився планами Хосровшахі.

Uber запустив у США нову дешеву послугу – аналог маршрутних таксі.

Uber продає свій збитковий бізнес прокату авто у США.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: