Amazon Studios переключається з фестивального на масове кіно

171
httpantfarm-net.s3.amazonaws.com
Основні бюджети підуть на закупівлю касових фільмів

Кінокомпанія Amazon Studios, відома як дистриб’ютор незалежних фільмів, змінила свою бізнес-стратегію на користь закупівлі кіно для широкої аудиторії.

Згідно з неофіційними джерелами тепер підрозділ ритейл-гіганта має намір продюсувати в основному стрічки для широкого глядача з бюджетом близько $50 млн, здатні залучити більше нових передплатників на стрімінговий сервіс Amazon Prime.

Аналогічні зміни торкнуться і телепідрозділу рітейлера.

Раніше основні бюджети компанія залишала на фестивалях незалежного кіно типу Sundance на закупівлю інді-фільмів з бюджетом до $5 млн.

Зустрінемося в космосі: 11 правил життя Джеффа Безоса

Зміна політики Amazon Studios може бути зумовлена зміною її керівництва. У жовтні Рой Прайс, який очолював проект з його заснування в 2010 році, пішов відставку, і поки неясно, хто займе його місце.

Поки не можна сказати, що Amazon Studios повністю переключився на мас-маркет. Нещодавно ТВ-департамент пропонував $250 млн за одні лиш права на фентезі-приквел до «Володаря перснів» – це набагато більше, ніж стандартний бюджет для департаменту кіно.

Водночас Amazon поки і від артхаусу не відмовляється, хоча в кінобізнесі не впевнені, що на Sundance в цьому році компанія буде так само активна. До того ж студія відмовилася від кількох проектів незалежного кіно із середнім бюджетом близько $6 млн.

Нагадаємо, що в листопаді Amazon запустив хмарний сервіс для ЦРУ.

Ми також писали, що у кіностудії Walt Disney з’явився власний стрімінговий сервіс.

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: