Amazon визнали найдорожчим брендом на планеті – $150 млрд

351
imgonline-com-ua-Resize-4MTTucRdAp
Українські компанії не потрапили до рейтингу 500 найдорожчих у світі брендів від британської консалтингової компанії Brand Finance

Американська компанія Amazon вперше очолила рейтинг найдорожчих брендів світу за версією британської консалтингової компанії Brand Finance.

brandfinance.com

За останній рік бренд IT-гіганта подорожчав на 42% – до $150,8 млрд. Як і в 2017-му, на другому місці світового рейтингу опинився Apple, чий «яблучний» бренд оцінюють у $146,3 млрд. А минулорічний лідер – Google – опустився на третю сходинку ($120,9 млрд).

До топ-10 найдорожчих брендів потрапили лише дві неамериканських компанії: південнокорейська технологічна корпорація Samsung ($92,3 млрд) і китайський банк ICBC ($59,2 млрд), які посіли четверте і десяте місця відповідно.

Найдорожчим європейським брендом виявився німецький автовиробник Mercedes-Benz ($43,9 млрд), який розташувався на 15-му рядку світового списку.

Бренди та тренди: яке відео на YouTube зробить ваш бренд упізнаваним

Найбільшого прогресу за останні 12 місяців досягнув китайський виробник алкогольних напоїв Wuliangye, чий бренд подорожчав відразу на 161%. До десятки брендів, що дорожчають найшвидше, також потрапили YouTube (+114%) і Tesla Ілона Маска (+106%).

Водночас гіршу динаміку продемонструвала японська корпорація Toshiba, чий бренд за останній рік подешевшав на 43%.

Українських компаній в числі 500 найдорожчих брендів світу не виявилося.

Як ми писали раніше, Forbes назвав 500 найкращих роботодавців на планеті.

А Microsoft був визнаний найкращим у світі IT-гігантом.

 

Джерело: Brand Finance
Поділитися: