Amazon випустив простий браузер для користувачів Android в Індії

137
www.thurrott.com
Додаток важить менше 2 Мб і не збирає персональні дані

Американська технологічна компанія Amazon, один з найбільших онлайн-ритейлерів у світі, випустив спрощений веб-браузер для користувачів Android в Індії – країни, яка має проблеми з доступом до мобільних даних і швидкісного інтернету.

Додаток під назвою «Internet: fast, lite and private» позиціонують як веб-браузер, який «легше, ніж у конкурентів». Він важить всього 2 Мб (для порівняння, розмір Chrome становить 21 Mб) і підтримується гаджетами на базі Android версії 5.0 і вище.

Amazon має намір стати провідним онлайн-ритейлером на ринку Індії

Веб-браузер має режим «інкогніто» (не зберігає історію переглядів користувача), попередній перегляд вкладок, повноекранний режим і низку інших функцій. Зокрема, користувачі можуть бачити добірку останніх новин Індії – в тому числі про найпопулярніший спорт країни – крикет.

Індійський браузер від Amazon вказано в описі Google Play як «конфіденційний», тому що не збирає персональні дані користувачів на відміну від інших браузерів.

Відзначимо, що вперше веб-браузер від Amazon з’явився в магазині додатків Google Play ще в березні і з тих пір його скачали більше 1 тис. користувачів, повідомив TechCrunch з посиланням на дані фірми Sensor Tower.

Розробником вказано Amazon India.

У 2017 році Amazon збільшив міжнародні продажі в 1,5 рази – до $50 млрд.

А його головний конкурент Walmart має намір купити індійський Flipkart за $10-12 млрд.

 

Джерело: TechCrunch

Поділитися: