Amazon виходить на ринок В’єтнаму

165
imgonline-com-ua-Resize-T3QlcUSlpQ-min
У 2020-му об’єм в'єтнамського ринку онлайн-торгівлі збільшиться до $10 млрд

Американська компанія Amazon, один з найбільших у світі інтернет-ритейлерів, почне підкорювати ринок Південно-Східної Азії з В’єтнаму.

Для цього компанія Джеффа Безоса стане партнером в’єтнамської асоціації онлайн-ритейлерів, члени якої зможуть продавати свої товари через Amazon.

У разі успішного розвитку на ринку В’єтнаму ритейл-гігант будуватиме там свої логістичні центри.

За прогнозами Міністерства промисловості й торгівлі В’єтнаму, в 2020 році об’єм місцевого ринку онлайн-торгівлі сягне $10 млрд, що вдвічі більше, ніж у 2016-му.

Amazon відкрив продуктовий «супермаркет майбутнього»

Щоб підкорити В’єтнам, Amazon доведеться витримати конкуренцію з боку регіональних торгових майданчиків (Lazada, Shopee, Tiki), за якими стоять китайські технологічні гіганти Alibaba і Tencent.

Ще одним головним болем компанії Джеффа Безоса в азійській країні стане Facebook. Багато в’єтнамських підприємців продають свої товари саме через найбільшу в світі соцмережу. Деякі з них щомісяця вторговують від угод у Facebook більш $10 тис.

У В’єтнамі Amazon також матиме справу з недовірою місцевих жителів до онлайн-ритейлерів, поганою транспортною інфраструктурою і відсутністю якісних логістичних послуг.

Як ми писали раніше, Amazon побудував інноваційний логістичний центр по сусідству з Україною.

Компанія Джеффа Безоса також має намір стати провідним онлайн-рітейлером на ринку Індії.

 

Джерело: Nikkei
Поділитися: