Amazon відкриває продуктовий «супермаркет майбутнього»

234
tctechcrunch2011.files.wordpress.com
У магазині немає ні кас, ні охоронців

У понеділок, 22 січня, Amazon, один з найбільших у світі інтернет-магазинів, дебютує на ринку традиційного ритейлу – рівно о 17:00 за київським часом компанія Джеффа Безоса офіційно відкриє унікальний продуктовий супермаркет Amazon Go.

У цьому магазині не можуть виникнути черги біля кас, оскільки останні там просто відсутні. У супермаркеті також немає охоронців, але при цьому за кожним кроком покупців стежать близько сотні камер.

Щоб потрапити до торгового залу, покупці повинні через мобільний додаток Amazon Go відсканувати QR-код на турнікеті. Потім відвідувачі магазину беруть з полиць усі необхідні товари, які автоматично додаються до віртуальної корзини додатку.

На виході з магазину додаток Amazon Go просто спише гроші з банківської картки, яка прив’язана до акаунту клієнта на Amazon, і надішле електронний чек.

https://www.youtube.com/watch?v=NrmMk1Myrxc

Amazon Go точно визначає, які саме товари покупці взяли в магазині, завдяки унікальній технології на основі штучного інтелекту, яку ритейл-гігант розробляв і тестував більше п’яти років.

Технологію доповнюють датчики ваги на полицях і та сама сотня камер. Якщо клієнт першого офлайн-супермаркету Amazon передумав купувати якийсь із взятих товарів, він повинен повернути його на полицю, і додаток видалить його з віртуальної корзини.

Amazon і Whole Foods змінюють продовольчу індустрію

Перший «супермаркет майбутнього» зовсім невеликий – всього 167 кв. м. Він розташований у будівлі офісу Amazon в американському Сіетлі. Працюватиме магазин у будні дні з 7 до 21 години за місцевим часом.

Як ми писали раніше, Amazon запустив послугу доставки покупки за допомогою «розумного» замку.

Крім того, Amazon додав у свій мобільний додаток функцію для перегляду товарів у доповненій реальності.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: