Amazon розробляє розумні окуляри для спілкування з віртуальним помічником

176
bgr.in
Компанія готується випустити смарт-окуляри з вбудованими навушниками та камеру спостереження для Alexa

Американський інтернет-магазин і виробник гаджетів Amazon працює над розумними очками. Новинка, яка може бути представлена ​​ще до кінця 2017, дозволить взаємодіяти з «амазонівським» віртуальним асистентом Alexa (аналог Siri у Apple та голосового пошуку Ok, Google!) без колонки Echo.

Окуляри від Amazon – перший гаджет-аксесуар компанії – зможуть сприймати голосові команди для Alexa та передавати їх по бездротовому зв’язку на спеціальний додаток на смартфон. Щоб чути помічника, власникам новинки не знадобляться навушники: гарнітура кісткової провідності транслюватиме відповіді через кісткову тканину в голову. Пристрій буде виглядати та носитися як звичайні окуляри.

Раніше ми писали про українського стартапера, який створив станцію телепортації, що складається з коробки, картонного стільця і ​​набору очок віртуальної реальності.

Крім розумних окулярів, в найближчі півроки Amazon готується випустити камеру спостереження для будинку, якою теж зможе управляти Alexa.

Віртуальний асистент Alexa, здатний як шукати інформацію в інтернеті, так і управляти побутовими пристроями в будинку і авто, з’явився в листопаді 2014. Рахунок проданих з того часу колонок Echo вже йде на десятки мільйонів.

Нагадаємо також, що одним з головних технотрендів цього року стало розумне татуювання. Наколка стежить за станом організму власника і може роздавати WiFi.

 

Джерело: Ft.com
Поділитися: